Direct people - rekrutujemy z pasją

O firmie

Nasze usługi

Weryfikacja i Selekcja

Korzystając z doświadczenia i nieustannie aktualizowanych narzędzi rekrutacyjnych, DirectPeople gwarantuje dynamiczną i zgodną z oczekiwaniami weryfikację i selekcję pracowników. To zapewnia natychmiastową reakcję na ewentualne zmiany lub braki kadrowe.

Broadcast – Rekrutacja

Broadcast tworzy fundament naszej firmy. Sprawia, że oferta i jakość realizowanych przez Direct People usług, kojarzy się klientom z niespotykaną szybkością, elastycznością i wygodą. Broadcast jest narzędziem stworzonym z myślą o przedsiębiorstwach, których cechuje wysoka zmienna portfela zamówień. To daje komfort dostępu do zawsze dyspozycyjnej i zmotywowanej kadry pracowników w sezonie najwyższego natężenia produkcji. Umożliwia także płynną redukcję zatrudnienia w okresie mniejszego zapotrzebowania kadrowego.

Payrolling

Struktura kadrowa zbudowana na gruncie produktu Payrolling’owego pozwala na utrzymanie pożądanego stanu zatrudnienia, przy wyeliminowaniu obowiązków i kosztów, wynikających z obsługi kadrowej. Dodatkowym atutem jest szeroka gama umów kontraktowych, co pozwala na stworzenie bogatej struktury zatrudnienia.

Praktyki

Organizowane przez Direct People praktyki studenckie w zagranicznych przedsiębiorstwach to projekty staży krótkoterminowych (j.w.). Minimalny okres praktyk wynosi 6 miesięcy, a zakres obowiązków musi pokrywać się z realizowaną linią programu edukacyjnego.

Szkolenia BBL

Direct People posiada autoryzację do przeprowadzania szkoleń i stale podnosi kwalifikacje swoich pracowników. Łącząc pracę z bogatą ofertą dostępnych szkoleń, personel naszej firmy udoskonala swoje umiejętności:

  • zawodowe – specjalistyczne szkolenia zawodowe m.in. dla operatorów maszyn;
  • językowe – systematyczny udział w intensywnych kursach języka niderlandzkiego przynosi nieocenione korzyści: swobodną komunikację w miejscu pracy i w pozostałych aspektach życia prywatnego.