Direct people - rekrutujemy z pasją

O firmie

Direct People

Informacje o firmie

Direct People to firma zajmująca się pośrednictwem pracy w kilku branżach: budownictwo, inżynieria, przemysł metalowy, produkcja, logistyka. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji dla klientów zagranicznych.

Posiadamy doświadczenie i rekomendacje oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel. Pracujemy z pasją i z satysfakcją! Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z motywacją i z zaangażowaniem. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie nowych i obecnych klientów oraz spełnianie ich oczekiwań. Charakteryzuje nas profesjonalizm, efektywność oraz skuteczność. Ciągle podnosimy i udoskonalamy swoje kwalifikacje poprzez udział w różnych szkoleniach zawodowych i językowych.

Pomagamy pracodawcom w znalezieniu najlepszej kadry i pracownikom w poruszaniu się po rynku pracy oraz dostosowaniu się do nowych trendów. Dzięki nam bezpiecznie znajdziesz pracę za granicą lub zatrudnisz odpowiedzialnego pracownika. Gwarantujemy dynamiczną i zgodną z wymaganiami selekcję i weryfikację aplikacji.

Historia

Direct People funkcjonuje na rynku pracy od 2004 roku. Jako firma specjalizujemy się w rekrutacji pracowników za granicę. Głównym obszarem działalności jest Holandia.

Zajmujemy się rekrutacją pracowników na stanowiska niewykwalifikowane. Rekrutujemy także osoby z kwalifikacjami i doświadczeniem, które ubiegają się o wybrane miejsce pracy. Dbając o dobro kandydata, szukamy najlepszych rozwiązań i staramy się dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb.

Dzięki profesjonalnej kadrze, możecie Państwo liczyć na efektywne i skuteczne działanie oraz jak najszybszą realizację powierzonych zadań. Bazując na doświadczeniu, tworzymy coraz wyższy standard naszych usług, budujemy zaufanie wśród klientów i dążymy do ich satysfakcji.

Certyfikat

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.